14 DNI

NA ZWROT

TOWARU

Rozliczanie zwrotu.

Zgodnie z art. 32 ust. 1 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia od Konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić mu płatności za towar. Zwrotu płatności ( z wykluczeniem kosztów przesyłki i kosztów zwrotów) Sprzedający dokona przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Konsumenta użyte w  pierwotnej transakcji, chyba że wyrażnie Konsument zgodzi się na inne rozwiązanie.Sprzedający może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania Towarów lub do czasu dostarczenia mu dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Ustawodawca pod stwierdzeniem „koszty dostarczenia rzeczy" rozumie przesyłkę wysłaną przez Sprzedawcę do Konsumenta.

Zgodnie z art. 34 ust. 2 cytowanej ustawy to Konsumenta obciążają bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy takie jak zapakowanie produktu i odesłanie do go Sprzedawcy.

Oświadczenie o odstąpieniu możesz złożyć:

1) wysyłając na jego adres pocztowy wraz z towarem.

Odbiorca

P.H. REMAX

Ryś,Ryś Sp. Jawna

ul Zamkowa 13

32-067 Tenczynek


2) Drogą elektroniczną wysyłając na adres e-mail: remax3@poczta.fm

Jeśli wyślesz do nas maila, to niezwłocznie potwierdzimy otrzymanie oświadczenia o odstąpieniu na trwałym nośniku.

Informacje o odstąpieniu.

Do zachowania terminu odstąpienia wystarczy, że wyślesz oświadczenie przed jego upływem, czyli w ciągu 14 dni, liczonych (zgodnie z art. 28 ustawy z 24.06.2014r o prawach konsumenta) w taki sposób, że pierwszym dniem terminu jest:

1. Jeśli zamówienie stanowi pojedynczą i jednorazową przesyłkę, pierwszym dniem terminu jest dzień odbioru tej przesyłki osobiście lub poprzez osobę trzecią od przewoźnika.

2. Jeśli zamówienie stanowi kilka towarów, które mają być dostarczane osobno, partiami lub częściami, pierwszym dniem terminu jest dzień jest dzień odbioru ostatniego towaru jego partii lub części.

Towar należy odesłać nam bezzwłocznie jednak nie później niż w ciągu 14 dni od chwili złożenia zamówienia,na adres:

Odbiorca:

P.H. REMAX

Ryś,Ryś Sp. Jawna

ul Zamkowa 13

32-067 Tenczynek

Przesyłkę zwrotną opłaca kupujący. Koniecznym jest odesłanie całej zawartości paczki. Do oświadczenia o odstąpieniu lub do odsyłanej paczki należy dołączyć informację z numerem zamówienia i danymi bankowymi, na które będziemy mogli zwrócić należność.                            

Zapakuj buty w oryginalne pudełko, unikając otarć oraz uszkodzenia skóry.Ułóż obuwie tak, aby podeszwy były zwrócone w kierunku ścianek.

Sklep www.slubne-buty.pl nie ponosi odpowiedzialności za indywidualny odbiór kolorów w ekranach monitorów, czy telefonów.

Wymiana.

Aby wymienić zakupiony produkt na inny, odeślij go proszę na nasz adres, ale wcześniej kontaktując się z nami. Aby wymiana została pozytywnie rozpatrzona przyjęty towar musi być nieużywany i posiadać oryginalne opakowanie. Pamiętaj, aby do odsyłanej paczki dołączyć informację z numerem zamówienia i informacją dotyczącą wymiany.